MILENYUM ÇOCUKLARI

MILENYUM ÇOCUKLARI

23 Nisan 2016 - 12:02 - Güncelleme: 20 Temmuz 2017 - 23:50

Çocuk , evlat o küçük varlığı sevmeyen yoktur sanırım . Evlat , dünyada başınıza gelmiş olacak en güzel hediyedir Allah’tan Dünya’ya uğurlanan  . Ve anne babalara emanettir onun tüm hayatı . Ona bakıp , büyütmek belki de en güzel şeydir , en anlamlı işi yapar aslında anne ve baba bu durumda.

Hepimiz çocuk olmuşuzdur , hepimizin değişik oyunları olmuştur . Hepimizin hayalleri , hayatları olmuştur gençlik döneminde . hepimizin bir samimi arkadaşı olmuştur . Okul bahçesinde önümüze gelene 100 tekme diyerek gezen erkek öğrencileri görmüşüzdür . Şimdi nerde o eski günler diyoruz …

Ben 90 ‘ lı yılların çocuğuyum bizim dönemimiz de  agario ve agario Play oyunları yoktu . Bizim dönemimizde saklambaç , mahalle arasında oynanan futbollar , kızlar için seksek ve ip atlamalar , yakan toplar , doktorculuk gibi bir sürü oyunlarımız vardı . bilgisayar yoktu ve hep dışarlara çıkardık kendi kendimize nasıl da mutlu olurduk . Çünkü agario oynayabileceğimiz bilgisayar bile yoktu ve bu durum bizim peşimizden koşan bizi gezdiren anne babaların bol bol sokakta görülmesine sebebiyet verirdi .

2000 ‘ li yıllarla birlikte giren bilgisayar artık teknoloji çocuklarının varlığına sebebiyet verdi ve bu durumda çocuklarımıza agario ve agario , play agar oyunları oynanır hale geldi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Çaykur Brezilya pazarına girdi
Çaykur Brezilya pazarına girdi