Metin 2 Server

Metin 2 Server

21 Nisan 2016 - 14:41 - Güncelleme: 20 Temmuz 2017 - 23:54

İşte 2016 nın en çok oyunlarından bir tanesi olan metin2 pvp serverler , çıktığı tarihden beri oyuncu kitlesinin çoğunu elinde bulundurarak adeta pvp serverler sektörünün en büyük oyuncu kitlesine sahip durumda. Çoğu pvp serverler oynayan oyuncuya sorduğumuzda ki hiç metin2 pvp oynamamış birisi olmasına rağmen metin2 pvp serverler cevabını alıyoruz ki buda bu sektörün ve oyunun ne kadar ilerlemiş ve popüler olduğunu gösteriyor. Hemen hemen hergün farklı yenilikler ve geliştirmeler gelen bu oyunun popüler olmasındaki en önemli etkenin de bu olduğunu söylememiz hiç yanlış olmayacaktır. Tabi ki metin2 pvp serverler ‘in bu kadar popüler olmasının bazı dez avantajları da bulunmaktadır, peki bunlar nelerdir ?

Bildiğiniz gibi ana oyunun haricinde pvp serverler ‘e çok çabuk hile çıkmaktadır, fakat oyun popüler olunca bu hileler daha da hızlı çıkmakta ve mevcut oyuncuların keyiflerini kaçırmaktadır, hatta sabırları taşan oyuncularda hile kullanmaya yeltenmektedir.

Bunun haricinde dolandırıcılık yöntemleri artmaktadır, oyun içerisinde sosyal hırsızlık yapılmakta, oyuncular kandırılmakta ve bir çok emek bu şekilde heba olmaktadır.
Son olarakta virus ile hesap çalınma veya hesap soyulması, işte en kötülerinden bir taneside budur, metin2 pvp serverler veya pvp serverler oyuncuları artık hilelerin çokluğunu kaldıramamakta ve hemen google.com a girerek hile arayışına başvurmakta, tabiki hilelerin hepsi temiz olmadığı için güvenilir bir siteden bile indirmiş olsa, ilk tıkladığında virus hızlı bir şekilde bilgisayarına yayılıyor ve kullanıcı bunu farkedip temizleyene kadar tüm şifreler vb. Hackerların eline geçiyor ve hatta çoktan char soyulmuş oluyor.
Kaynak : http://yenipvpserverlar.com

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu