Karal’dan yeni İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Karal'dan yeni İl Emniyet Müdürü'ne ziyaret

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, yeni atanan Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

03 Kasım 2016 - 19:36 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 22:47

Son çıkan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Rize’ye atanan İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u makamında ziyaret eden Milletvekili Karal Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Milletvekili Karal ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Yeni emniyet müdürümüze ilimize hoş geldin diyorum, İlimizin huzuru ve asayişi noktasında teşkilatıyla berber özverili çalışmalar yürüteceğine inanıyorum bizlerde her zaman kendilerine destek olacağız. Halkın huzur ve güvenliğini sağlayan emniyet güçlerine fedakarca çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Devletimizin milletimizin birliği için çalışan tüm polislerimizin Allah yardımcısı olsun.“ dedi.

Emniyet müdür Aksoy ise nazik ziyaretlerinden dolayı Karal’a teşekkür ederek, “Ben ve Emniyet Teşkilatındaki arkadaşlarım Rize halkına hizmet için varız. Burada güvenlik ve huzur içinde yaşanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de 89 Milyonluk 16 yatırımın temeli atılacak
Rize'de 89 Milyonluk 16 yatırımın temeli atılacak
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı