Karal’dan yeni İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Karal'dan yeni İl Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Son çıkan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Rize’ye atanan İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u makamında ziyaret eden Milletvekili Karal Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u tebrik ederek yeni görevind

03 Kasım 2016 - 19:36

Son çıkan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Rize’ye atanan İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u makamında ziyaret eden Milletvekili Karal Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’u tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Milletvekili Karal ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Yeni emniyet müdürümüze ilimize hoş geldin diyorum, İlimizin huzuru ve asayişi noktasında teşkilatıyla berber özverili çalışmalar yürüteceğine inanıyorum bizlerde her zaman kendilerine destek olacağız. Halkın huzur ve güvenliğini sağlayan emniyet güçlerine fedakarca çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Devletimizin milletimizin birliği için çalışan tüm polislerimizin Allah yardımcısı olsun.“ dedi.

Emniyet müdür Aksoy ise nazik ziyaretlerinden dolayı Karal’a teşekkür ederek, “Ben ve Emniyet Teşkilatındaki arkadaşlarım Rize halkına hizmet için varız. Burada güvenlik ve huzur içinde yaşanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

[reklam]

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yusuf Güney Ayder'de klip çekecek
Yusuf Güney Ayder'de klip çekecek
Çamlıhemşin'de heyelan: Turistler yolda mahsur kaldı
Çamlıhemşin'de heyelan: Turistler yolda mahsur kaldı