Karal, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunda

Karal, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunda

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okul yöneticilerinden okul hakkında bilgi aldılar.

13 Ekim 2016 - 20:57 - Güncelleme: 19 Mart 2017 - 00:18

Milletvekili Karal, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İl Müftüsü İsmail Yalçın ve Müftü Yusuf Karali Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Mehmet Bilgin ile beraber 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen ve Millî Eğitim’e devredildikten sonra 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu olarak hizmet veren okulu ziyaret ederek okul yöneticilerinden bilgi aldı.

Rize Milletvekili Hasan Karal ziyarette gerçekleştirdiği konuşmada; “İsmini 15 Temmuz tarihinde ülkemizde yaşanan darbe girişimin ardından şehit olan vatandaşlarımızdan alan bu güzel müessesenin geleceğimiz olan çocuklarımızın vatan ve millet sevgisi ile yetişmesinde çok büyük rol alacağını inanıyorum. Bu güzel okulumuzun ilimize, çocuklarımıza ve tüm ailelere hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyor, tüm öğrenci kardeşlerime başarılar diliyorum." dedi.

15-temmuz-sehitler-karal1

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Çaykur Brezilya pazarına girdi
Çaykur Brezilya pazarına girdi