Kalkanderespor’da futbolcular maça çıkmadı

Kalkanderespor'da futbolcular maça çıkmadı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3

30 Ekim 2016 - 15:08

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3. Grup temsilcisi Kalkanderespor, rakibi Serhat Ardahanspor ile evinde oynayacağı ligin 6. Hafta karşılaşmasında sahaya çıkmayınca hükmen 3-0 mağlup ilan edildi.

Ligde ilk 6 haftayı puansız kapatan ve futbolculara söz verilen ücretlerin ödenememesi nedeniyle sıkıntıların yaşandığı Kırmızı-Beyazlı takımda futbolcular sonunda isyan etti. Verilen sözlerin tutulmamasından şikayetçi olan futbolcular, Serhat Ardahan karşılaşmasına çıkmama kararı aldı.

Derepazarı İlçe Stadında oynanması planlanan müsabakada rakip Serhat Ardahan futbolcuları sahaya çıkarken, Kalkanderesporlu hiç bir futbolcunun stada gelmemesi üzerine hakem başlangıç düdüğünün çaldıktan sonra, maçı sonlandırarak Kalkanderespor'un hükmen 3-0 mağlubiyetini ilan etti.

Müsabakaya çıkmadığı için eksi (-) 3 puana düşürülen ve önümüzdeki haftayı BAY geçecek olan Kalkanderespor'da nasıl bir yol haritası izleneceği merakla bekleniliyor. Bu süre içinde sorunun çözülüp çözülmeyeceğini zaman gösterecek. Kalkanderespor, bir maça daha çıkmazsa statü gereği ligden ihraç edilecek.

[reklam]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize İŞKUR 2 bin geçici eleman alacak
Rize İŞKUR 2 bin geçici eleman alacak
Modanın Trendi Yeni Nesil Takılar
Modanın Trendi Yeni Nesil Takılar