İşte Rize 1. Küme U19 Ligi Fikstürü

İşte Rize 1. Küme U19 Ligi Fikstürü

2016-2017 Futbol Sezonu Rize 1. Küme U-19 Ligi 'nde 1. devre ve 2. devre fikstürü belirlendi.

02 Kasım 2016 - 22:08 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 22:51

İlk devresi 9 Kasım Çarşamba günü başlayıp 11 Ocak Çarşamba günü, ikinci devresi ise 18 Ocak Çarşamba günü başlayıp 22 Şubat Çarşamba günü sona erecek olan ve 6’şar takımın yer alacağı 3 grupta toplam 18 takımın mücadele edeceği lig 10 hafta sürecek. Ligin sonunda gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak olan takımlar Play-Off Grubuna yükselecek.

Rize 1. Küme U19 Ligi A Grubunda Tunca Belediyespor, Güneysuspor, Kopuzlar Vakfı Veliköyspor, Çayeli Aşıklarspor, Fındıklıspor ve İl Özel İdarespor, B Grubunda Salarhaspor, Çaykurspor, Çayeli Arsovos, Rize Belediyespor, Madenli Belediyespor ve Ardeşenspor, C Grubunda ise Çayelispor, Alipaşaspor, Derepazarıspor, Kalkanderespor, Filizçayspor ve Telekomspor mücadele edecek.

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ A GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

Tarih Saat Takımlar Saha
09 Kasım Çar 14.00 İl Özel İdare – Tunca Belediye Güneysu
  14.00 Fındıklıspor – Güneysuspor Fındıklı
  11.00 Çayeli Aşıklar – K.V. Veliköyspor Çayeli

2. Hafta

23 Kasım Çar 14.00 Tunca Belediye – Fındıklıspor Ardeşen
  15.30 K.V. Veliköyspor – İl Özel İdare D.pazarı
  14.00 Güneysuspor – Çayeli Aşıklar Güneysu

3. Hafta

07 Aralık Çar 14.00 Tunca Belediye – K.V. Veliköyspor Ardeşen
  14.00 Fındıklıspor – Çayeli Aşıklar Fındıklı
  14.00 İl Özel İdare – Güneysuspor Güneysu

4. Hafta

28 Aralık Çar 11.00 Çayeli Aşıklar – Tunca Belediye Çayeli
  14.00 Güneysuspor – K.V. Veliköyspor Güneysu
  14.00 Fındıklıspor – İl Özel İdare Fındıklı

5. Hafta

11 Ocak Çar 14.00 Tunca Belediye - Güneysuspor Ardeşen
  14.00 İl Özel İdare – Çayeli Aşıklar Güneysu
  15.30 K.V. Veliköyspor - Fındıklıspor D.pazarı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ B GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

09 Kasım Çar 14.00 Ardeşenspor – Salarhaspor Ardeşen
  13.30 Madenli Belediye – Çaykurspor Çayeli
  15.30 Çayeli Arsovos – Rize Belediye Çayeli

2. Hafta

23 Kasım Çar 12.00 Salarhaspor – Madenli Belediye Salarha
  14.00 Rize Belediye – Ardeşenspor Salarha
  12.00 Çaykurspor – Çayeli Arsovos Güneysu

3. Hafta

07 Aralık Çar 12.00 Salarhaspor – Rize Belediye Salarha
  12.00 Madenli Belediye – Çayeli Arsovos Çayeli
  12.00 Ardeşenspor - Çaykurspor Ardeşen

4. Hafta

28 Aralık Çar 13.30 Çayeli Arsovos – Salarhaspor Çayeli
  15.30 Çaykurspor – Rize Belediye Çayeli
  15.30 Madenli Belediye – Ardeşenspor D.pazarı

5. Hafta

11 Ocak Çar 12.00 Salarhaspor – Çaykurspor Salarha
  12.00 Ardeşenspor – Çayeli Arsovos Ardeşen
  14.00 Rize Belediye – Madenli Belediye Salarha

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ C GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

09 Kasım Çar 12.00 Telekomspor – Çayelispor D.pazarı
  14.00 Filizçayspor – Alipaşaspor D.pazarı
  14.00 Derepazarıspor - Kalkanderespor Salarha

2. Hafta

23 Kasım Çar 14.00 Çayelispor – Filizçayspor Çayeli
  11.00 Kalkanderespor – Telekomspor D.pazarı
  13.30 Alipaşaspor - Derepazarıspor D.pazarı

3. Hafta

07 Aralık Çar 14.00 Çayelispor – Kalkanderespor Çayeli
  14.00 Filizçayspor – Derepazarıspor Salarha
  14.00 Telekomspor - Alipaşaspor D.pazarı

4. Hafta

28 Aralık Çar 11.00 Derepazarıspor – Çayelispor D.pazarı
  13.30 Alipaşaspor – Kalkanderespor D.pazarı
  14.00 Filizçayspor - Telekomspor Salarha

5. Hafta

11 Ocak Çar 14.00 Çayelispor – Alipaşaspor Çayeli
  11.00 Telekomspor – Derepazarıspor D.pazarı
  13.30 Kalkanderespor - Filizçayspor D.pazarı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ A GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

Tarih Saat Takımlar Saha
18 Ocak Çar 14.00 Tunca Belediye - İl Özel İdare Ardeşen
  14.00 Güneysuspor  - Fındıklıspor Güneysu
  11.00 K.V. Veliköyspor  - Çayeli Aşıklar D.pazarı

7. Hafta

25 Ocak Çar 14.00 Fındıklıspor  - Tunca Belediye Fındıklı
  14.00 İl Özel İdare  - K.V. Veliköyspor Güneysu
  15.30 Çayeli Aşıklar  - Güneysuspor Çayeli

8. Hafta

01 Şubat Çar 13.30 K.V. Veliköyspor  - Tunca Belediye D.pazarı
  14.00 Çayeli Aşıklar  - Fındıklıspor Çayeli
  14.00 Güneysuspor  - İl Özel İdare Güneysu

9. Hafta

15 Şubat Çar 12.00 Tunca Belediye  - Çayeli Aşıklar Ardeşen
  11.00 K.V. Veliköyspor  - Güneysuspor D.pazarı
  14.00 İl Özel İdare  - Fındıklıspor Güneysu

10. Hafta

22 Şubat Çar 14.00 Güneysuspor  - Tunca Belediye Güneysu
  15.30 Çayeli Aşıklar  - İl Özel İdare Çayeli
  14.00 Fındıklıspor  - K.V. Veliköyspor Fındıklı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ B GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

18 Ocak Çar 14.00 Ardeşenspor – Salarhaspor Ardeşen
  13.30 Madenli Belediye – Çaykurspor Çayeli
  15.30 Çayeli Arsovos – Rize Belediye Çayeli

7. Hafta

25 Ocak Çar 11.00 Madenli Belediye - Salarhaspor Çayeli
  14.00 Ardeşenspor - Rize Belediye Ardeşen
  13.30 Çayeli Arsovos - Çaykurspor Çayeli

8. Hafta

01 Şubat Çar 14.00 Rize Belediye - Salarhaspor Salarha
  12.00 Çayeli Arsovos - Madenli Belediye Çayeli
  14.00 Çaykurspor - Ardeşenspor Güneysu

9. Hafta

15 Şubat Çar 12.00 Salarhaspor - Çayeli Arsovos Salarha
  14.00 Rize Belediye - Çaykurspor Salarha
  14.00 Ardeşenspor - Madenli Belediye Ardeşen

10. Hafta

22 Şubat Çar 11.00 Çaykurspor - Salarhaspor Salarha
  13.30 Çayeli Arsovos - Ardeşenspor Çayeli
  11.00 Madenli Belediye - Rize Belediye Çayeli

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ C GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

18 Ocak Çar 14.00 Çayelispor - Telekomspor Çayeli
  15.30 Alipaşaspor - Filizçayspor D.pazarı
  13.30 Kalkanderespor - Derepazarıspor D.pazarı

7. Hafta

25 Ocak Çar 14.00 Filizçayspor - Çayelispor Salarha
  14.00 Telekomspor - Kalkanderespor D.pazarı
  12.00 Derepazarıspor - Alipaşaspor D.pazarı

8. Hafta

01 Şubat Çar 11.00 Kalkanderespor - Çayelispor D.pazarı
  13.00 Derepazarıspor - Filizçayspor D.pazarı
  15.30 Alipaşaspor - Telekomspor D.pazarı

9. Hafta

15 Şubat Çar 12.00 Çayelispor - Derepazarıspor Çayeli
  15.30 Kalkanderespor - Alipaşaspor D.pazarı
  13.30 Telekomspor - Filizçayspor D.pazarı

10. Hafta

22 Şubat Çar 15.30 Alipaşaspor - Çayelispor D.pazarı
  13.30 Derepazarıspor - Telekomspor D.pazarı
  14.00 Filizçayspor - Kalkanderespor Salarha

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti