Jartiyer Takım TR
  • Metin 2 TR
İşte Rize 1. Küme U19 Ligi Fikstürü

İşte Rize 1. Küme U19 Ligi Fikstürü

2016-2017 Futbol Sezonu Rize 1. Küme U-19 Ligi 'nde 1. devre ve 2. devre fikstürü belirlendi.

02 Kasım 2016 - 22:08 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 22:51
League of Angels II TR

İlk devresi 9 Kasım Çarşamba günü başlayıp 11 Ocak Çarşamba günü, ikinci devresi ise 18 Ocak Çarşamba günü başlayıp 22 Şubat Çarşamba günü sona erecek olan ve 6’şar takımın yer alacağı 3 grupta toplam 18 takımın mücadele edeceği lig 10 hafta sürecek. Ligin sonunda gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak olan takımlar Play-Off Grubuna yükselecek.

Rize 1. Küme U19 Ligi A Grubunda Tunca Belediyespor, Güneysuspor, Kopuzlar Vakfı Veliköyspor, Çayeli Aşıklarspor, Fındıklıspor ve İl Özel İdarespor, B Grubunda Salarhaspor, Çaykurspor, Çayeli Arsovos, Rize Belediyespor, Madenli Belediyespor ve Ardeşenspor, C Grubunda ise Çayelispor, Alipaşaspor, Derepazarıspor, Kalkanderespor, Filizçayspor ve Telekomspor mücadele edecek.

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ A GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

TarihSaatTakımlarSaha
09 Kasım Çar14.00İl Özel İdare – Tunca BelediyeGüneysu
 14.00Fındıklıspor – GüneysusporFındıklı
 11.00Çayeli Aşıklar – K.V. VeliköysporÇayeli

2. Hafta

23 Kasım Çar14.00Tunca Belediye – FındıklısporArdeşen
 15.30K.V. Veliköyspor – İl Özel İdareD.pazarı
 14.00Güneysuspor – Çayeli AşıklarGüneysu

3. Hafta

07 Aralık Çar14.00Tunca Belediye – K.V. VeliköysporArdeşen
 14.00Fındıklıspor – Çayeli AşıklarFındıklı
 14.00İl Özel İdare – GüneysusporGüneysu

4. Hafta

28 Aralık Çar11.00Çayeli Aşıklar – Tunca BelediyeÇayeli
 14.00Güneysuspor – K.V. VeliköysporGüneysu
 14.00Fındıklıspor – İl Özel İdareFındıklı

5. Hafta

11 Ocak Çar14.00Tunca Belediye - GüneysusporArdeşen
 14.00İl Özel İdare – Çayeli AşıklarGüneysu
 15.30K.V. Veliköyspor - FındıklısporD.pazarı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ B GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

09 Kasım Çar14.00Ardeşenspor – SalarhasporArdeşen
 13.30Madenli Belediye – ÇaykursporÇayeli
 15.30Çayeli Arsovos – Rize BelediyeÇayeli

2. Hafta

23 Kasım Çar12.00Salarhaspor – Madenli BelediyeSalarha
 14.00Rize Belediye – ArdeşensporSalarha
 12.00Çaykurspor – Çayeli ArsovosGüneysu

3. Hafta

07 Aralık Çar12.00Salarhaspor – Rize BelediyeSalarha
 12.00Madenli Belediye – Çayeli ArsovosÇayeli
 12.00Ardeşenspor - ÇaykursporArdeşen

4. Hafta

28 Aralık Çar13.30Çayeli Arsovos – SalarhasporÇayeli
 15.30Çaykurspor – Rize BelediyeÇayeli
 15.30Madenli Belediye – ArdeşensporD.pazarı

5. Hafta

11 Ocak Çar12.00Salarhaspor – ÇaykursporSalarha
 12.00Ardeşenspor – Çayeli ArsovosArdeşen
 14.00Rize Belediye – Madenli BelediyeSalarha

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ C GRUBU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

09 Kasım Çar12.00Telekomspor – ÇayelisporD.pazarı
 14.00Filizçayspor – AlipaşasporD.pazarı
 14.00Derepazarıspor - KalkanderesporSalarha

2. Hafta

23 Kasım Çar14.00Çayelispor – FilizçaysporÇayeli
 11.00Kalkanderespor – TelekomsporD.pazarı
 13.30Alipaşaspor - DerepazarısporD.pazarı

3. Hafta

07 Aralık Çar14.00Çayelispor – KalkanderesporÇayeli
 14.00Filizçayspor – DerepazarısporSalarha
 14.00Telekomspor - AlipaşasporD.pazarı

4. Hafta

28 Aralık Çar11.00Derepazarıspor – ÇayelisporD.pazarı
 13.30Alipaşaspor – KalkanderesporD.pazarı
 14.00Filizçayspor - TelekomsporSalarha

5. Hafta

11 Ocak Çar14.00Çayelispor – AlipaşasporÇayeli
 11.00Telekomspor – DerepazarısporD.pazarı
 13.30Kalkanderespor - FilizçaysporD.pazarı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ A GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

TarihSaatTakımlarSaha
18 Ocak Çar14.00Tunca Belediye - İl Özel İdareArdeşen
 14.00Güneysuspor  - FındıklısporGüneysu
 11.00K.V. Veliköyspor  - Çayeli AşıklarD.pazarı

7. Hafta

25 Ocak Çar14.00Fındıklıspor  - Tunca BelediyeFındıklı
 14.00İl Özel İdare  - K.V. VeliköysporGüneysu
 15.30Çayeli Aşıklar  - GüneysusporÇayeli

8. Hafta

01 Şubat Çar13.30K.V. Veliköyspor  - Tunca BelediyeD.pazarı
 14.00Çayeli Aşıklar  - FındıklısporÇayeli
 14.00Güneysuspor  - İl Özel İdareGüneysu

9. Hafta

15 Şubat Çar12.00Tunca Belediye  - Çayeli AşıklarArdeşen
 11.00K.V. Veliköyspor  - GüneysusporD.pazarı
 14.00İl Özel İdare  - FındıklısporGüneysu

10. Hafta

22 Şubat Çar14.00Güneysuspor  - Tunca BelediyeGüneysu
 15.30Çayeli Aşıklar  - İl Özel İdareÇayeli
 14.00Fındıklıspor  - K.V. VeliköysporFındıklı

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ B GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

18 Ocak Çar14.00Ardeşenspor – SalarhasporArdeşen
 13.30Madenli Belediye – ÇaykursporÇayeli
 15.30Çayeli Arsovos – Rize BelediyeÇayeli

7. Hafta

25 Ocak Çar11.00Madenli Belediye - SalarhasporÇayeli
 14.00Ardeşenspor - Rize BelediyeArdeşen
 13.30Çayeli Arsovos - ÇaykursporÇayeli

8. Hafta

01 Şubat Çar14.00Rize Belediye - SalarhasporSalarha
 12.00Çayeli Arsovos - Madenli BelediyeÇayeli
 14.00Çaykurspor - ArdeşensporGüneysu

9. Hafta

15 Şubat Çar12.00Salarhaspor - Çayeli ArsovosSalarha
 14.00Rize Belediye - ÇaykursporSalarha
 14.00Ardeşenspor - Madenli BelediyeArdeşen

10. Hafta

22 Şubat Çar11.00Çaykurspor - SalarhasporSalarha
 13.30Çayeli Arsovos - ArdeşensporÇayeli
 11.00Madenli Belediye - Rize BelediyeÇayeli

RİZE 1. KÜME U19 LİGİ C GRUBU 2. DEVRE FİKSTÜRÜ

18 Ocak Çar14.00Çayelispor - TelekomsporÇayeli
 15.30Alipaşaspor - FilizçaysporD.pazarı
 13.30Kalkanderespor - DerepazarısporD.pazarı

7. Hafta

25 Ocak Çar14.00Filizçayspor - ÇayelisporSalarha
 14.00Telekomspor - KalkanderesporD.pazarı
 12.00Derepazarıspor - AlipaşasporD.pazarı

8. Hafta

01 Şubat Çar11.00Kalkanderespor - ÇayelisporD.pazarı
 13.00Derepazarıspor - FilizçaysporD.pazarı
 15.30Alipaşaspor - TelekomsporD.pazarı

9. Hafta

15 Şubat Çar12.00Çayelispor - DerepazarısporÇayeli
 15.30Kalkanderespor - AlipaşasporD.pazarı
 13.30Telekomspor - FilizçaysporD.pazarı

10. Hafta

22 Şubat Çar15.30Alipaşaspor - ÇayelisporD.pazarı
 13.30Derepazarıspor - TelekomsporD.pazarı
 14.00Filizçayspor - KalkanderesporSalarha

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de tekstil dükkanında yangın çıktı
Rize'de tekstil dükkanında yangın çıktı
Çaykur Rizespor, Gürcü ekiple hazırlandı
Çaykur Rizespor, Gürcü ekiple hazırlandı