İl Müdürlüğü binası yakında hizmete giriyor

İl Müdürlüğü binası yakında hizmete giriyor

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

03 Kasım 2016 - 18:25 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 22:49

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş ile birlikte Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulunan Rize Valisi Erdoğan Bektaş, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hizmet binasının 4 bin metrekareden oluştuğunu ve çok yakın zamanda hizmete gireceğini ifade eden Vali Erdoğan Bektaş; “İl Müdürlüğümüz belli bir süredir faaliyetlerini farklı bir binada yürütmekteydi. İnşaatı son aşamaya gelen bu hizmet binası tamamlandığında, içerisinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü ve Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi birimleri yer alacak. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün faaliyet alanı oldukça geniş. Bu binanın hizmete girmesiyle çok daha modern ve çağdaş bir ortama kavuşmuş olacağız. Bu da müdürlüğümüzün hizmet kalitesine olumlu etki edecektir” dedi.

Türkiye'nin son yıllarda sosyal devlet olma adına önemli reformları  hayata geçirdiğini belirten Vali Bektaş, “Son yıllarda her anlamda büyüyen ve güçlenen ülkemiz, kaynaklarının büyük bir bölümünü sosyal devlet olma adına kullanmaktadır. Bu da yerelde bizlere sorumluluk yüklemektedir. Bizlerde devletimizin sağladığı bu imkanlarla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Avcı:
Avcı: "Milletle var olduk, milletle yol alacağız"