İl Başkanı Avcı’dan Rizeli Müsteşara ziyaret

İl Başkanı Avcı'dan Rizeli Müsteşara ziyaret

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ve beraberindeki heyet, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Rizeli Ömer Arısoy’u ziyaret ettiler.

21 Ekim 2016 - 09:49 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:43

İl Başkanı Muhammed Avcı ve beraberindekiler Ankara’daki ziyaretleri kapsamında Kültür ve Turizm bakanlığı Müsteşarı olan Rizeli hemşehrileri Ömer Arısoy’u tebrik ederek, Rize’deki turizm yatırımları ve turizm çalışmalarıyla alakalı sohbet ettiler.

İl Başkanı Avcı, Rizeli bir hemşehrilerinin Kültür ve Turizm Bakanlığı müsteşarlığı gibi önemli bir görevde olmasından dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Son yıllarda Rize’deki turizm potansiyelinin ortaya çıkması ve artan turizm taleplerini göz önüne aldığımız zaman Turizm bakanlığımız müsteşarının Rizeli bir hemşehrimizin olması bizler bir için avantaj olmuştur.“ dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy, İl Başkanı Avcı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, her zaman Rize’nin ve Rizeli hemşehrilerinin yanında olduğunu, Rize’deki turizm yatırımlarını ve çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Rize'ye geldi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Rize'ye geldi
Rize Polisinden çocuklara akülü araçla trafik eğitimi
Rize Polisinden çocuklara akülü araçla trafik eğitimi