Fuat Avni listesinde Rize’den 2 isim var

Fuat Avni listesinde Rize’den 2 isim var

“Fuat Avni” ismi ile sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen ve paylaştığı bilgilerin bir çoğu gerçekleşen hesaptan akşam saatlerinde tüm Türkiye’deki sa

31 Ekim 2015 - 11:37

“Fuat Avni” ismi ile sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen ve paylaştığı bilgilerin bir çoğu gerçekleşen hesaptan akşam saatlerinde tüm Türkiye’deki sandık görevlilerini kapsayan listeler yayımlandı.

Seçim manipülasyonu yapılması amacıyla İpek Medya Grubuna el konulduğunu iddia eden Fuat Avni, anketlerde yüzde 40’ı geçemediğini iddia ettiği Ak Parti’nin, 1 Kasım seçimlerinde 276 milletvekilini tamamlamak için kritik olarak gördüğü 38 ilde hileye başvuracağını iddia etti. İddiaya göre Ak Parti’nin yoğunlaştığı 38 il içerisinde Rize de yer alıyor.

Fuat Avni hesabı üzerinden paylaşılan ve sandık başkanlarının Ak Parti lehine oy çalacağı iddia edilen listede, Rize’de İstiklal İlköğretim Okulu ve Vakıflar İlköğretim Okulu sandık başkanlarının isimleri geçiyor.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de afet sonrası yaralar sarılıyor
Rize'de afet sonrası yaralar sarılıyor
Yusufeli Karakucak Güreş Festivali sona erdi
Yusufeli Karakucak Güreş Festivali sona erdi