DOKAP’dan Karadeniz Bölgesi için yeni projeler

DOKAP'dan Karadeniz Bölgesi için yeni projeler

Karadeniz Teknik Üniversitesi ve DOKAP işbirliği ile yürütülen “Düzenli Depolama Alanları için Yer Tespiti Çalışması ve Alternatif Katı Atık Bertaraf Sistemleri Araştırma Projesi” ile ilgili bilgil

10 Ekim 2016 - 23:35

Karadeniz Teknik Üniversitesi ve DOKAP işbirliği ile yürütülen “Düzenli Depolama Alanları için Yer Tespiti Çalışması ve Alternatif Katı Atık Bertaraf Sistemleri Araştırma Projesi” ile ilgili bilgilendirme toplantısı DOKAP İdaresi Merkez Binası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

DOKAP Başkanı Ekrem Yüce’nin katılımıyla gerçekleşen toplantıya DOKAP Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Bilgin, KTÜ Harita Mühendisi Prof. Dr. Osman Demir, KTÜ Harita Mühendisi Prof. Dr. Bayram Uzun, KTÜ Harita Mühendisi Doç. Dr. Recep Nişancı, KTÜ Harita Mühendisi Volkan Yıldırım, Giresun Üniversitesi Harita Mühendisi Yrd. Doç. Dr. Volkan Başer ve ilgili birim yetkilileri ile DOKAP İdaresinin uzman personelleri katıldı.

Karadeniz Üniversitesi Harita Mühendisi Volkan Yıldırım’ın sunumu ile proje ele alınarak 9 aylık süre içerisinde yapılan çalışmaların detayları ve projenin ne aşamada olduğu hakkında bilgiler verilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 Temmuz Gazileri Rize'de O geceyi anlattı
15 Temmuz Gazileri Rize'de O geceyi anlattı
İl Başkanı Avcı'ya
İl Başkanı Avcı'ya "Evet"li karşılama