Cumhuriyet Meydanında maddi hasarlı kaza

Cumhuriyet Meydanında maddi hasarlı kaza

Haber: Turgay AYHAN

Rize merkezde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanının hemen çıkış noktasında saat 16

11 Ekim 2016 - 01:38

Haber: Turgay AYHAN

Rize merkezde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanının hemen çıkış noktasında saat 16.30 sularında meydana gelen kazada, Aslan Yılmaz (49) yönetimindeki 53 DG 191 plakalı Rize Belediyesi’ne ait kamyon Recep Demirci (57) yönetimindeki 53 EL 877 plakalı kamyonete arkadan çarptı. Demirci yönetimindeki kamyonetin kasası, çarpmanın etkisiyle cadde üzerinde park halinde bulunan Abdullah Metin (35) yönetimindeki 53 AF 074 plakalı bir kargo firmasına ait minibüse de yandan çarptı.

Yaklaşık 15 dakika boyunca trafiğin kilitlendiği ve uzun kuyrukların oluşmasına neden olan kaza ile ilgili Rize Belediyesi’ne ait kamyonun sürücüsü Recep Demirci ve kamyonet sürücüsü Aslan Yılmaz birbirlerini suçlarken, olay yerine trafik polisi gelerek müdahalede bulundu.

Kamyonet sürücüsü Aslan Yılmaz, minibüsün park etmiş olmasından dolayı daralan yolda ilerlemeye çalışırken belediyeye ait kamyonun arabasına arkadan çarptığını ifade ederken, Belediyeye ait kamyonun sürücüsü Demirci ise kamyonetin bir anda önüne kırdığını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl Başkanı Avcı'ya
İl Başkanı Avcı'ya "Evet"li karşılama
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı