CHP’li Dursun Çiçek Rize’ye geliyor

CHP'li Dursun Çiçek Rize'ye geliyor

CHP İstanbul Milletvekili ve Balyoz Davalarından yargılanan emekli Albay Dursun Çiçek'in, parti içi çalışma ve denetlemelerde bulunmak üzere Rize'ye geleceği bildirildi.

11 Ekim 2016 - 14:36 - Güncelleme: 19 Mart 2017 - 00:28

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Zeki Kılıçarslan ile birlikte, parti çalışmalarından sorumlu olduğu Rize ve ilçelerindeki örgüt çalışmalarını yerinde denetleyecek olan İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, 12 Ekim Çarşamba günü geleceği Rize'de, CHP Rize l Başkanlığını ziyaret ettikten sonra İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Buçan'ın açmış olduğu çevre davasının duruşmasına katılacak.

Aynı gün, Rize Cumhuriyet Meydanından kaldırılmak istenen Atatürk Anıtı'nı ziyaret edecek olan Çiçek, meydandaki düzenleme çalışmalarını inceledikten sonra vatandaşlarla sohbet edecek.

Çarşamba akşamı Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Rize Şubesinde gençlerle bir araya gelerek sohbet edecek olan Dursun Çiçek, Perşembe ve Cuma günleri ise Prof. Dr. Kılıçarslan ile birlikte Rize'nin ilçelerindeki parti çalışmalarını denetleyecek.

Çiçek ile Kılıçarslan, Cuma günü akşam saatlerinde Rize'den, konferans vereceği Giresun'a geçecek.

Haber: Ömer ŞAN

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Müsteşar Arısoy'un Babası son yolculuğuna uğurlandı
Müsteşar Arısoy'un Babası son yolculuğuna uğurlandı