Çaykur’un Didi’si 3 ödül aldı

Çaykur'un Didi'si 3 ödül aldı

Pazarlama ve reklam sektörü yayıncılığının en prestijli kuruluşlarından biri olan Mediacat’in 2006 yılından beri düzenlediği ve 14 ayrı bölümde yılın en etkili ve yaratıcı pazarlama iletişimi projelerinin yarıştığı 11. Felis Ödülleri'nde Didi’ye 3 ödül geldi.

14 Kasım 2016 - 20:38 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 21:37

Her sene en iyi medya stratejileri ve fikirlerinin ödüllendirildiği bu yarışmada, Didi Üretimde Ustalık kategorisinde “en iyi özgün müzik”, Pazarlama Etkisi bölümü, Stratejik etki, Pazarı geliştirenler, Yiyecek & İçecek kategorisinde Didi lansmanı ile ödül alırken, aynı zamanda Pazarı Dönüştüren Marka büyük ödülüne de layık görüldü.

Büyük ödül; Pazarlama başarısı, stratejik etki, pazarı geliştirme gibi zorlu iş sonuçlarına odaklı kriterlerde değerlendirilen başvurular arasından sıyrılan ve 11 kişilik akademisyen, pazarlama reklam ve araştırma profesyonellerinden oluşan jüri tarafından seçiliyor. Bu ödül pazarlama yetkinliği, kabiliyet ve etkisini öne çıkaran bir ödül olarak daha da özel bir anlam taşıyor.

Piyasaya sunulduğu andan itibaren kategori dinamiklerini değiştiren ve pazarı 3 kattan fazla büyüten “Didi” soğuk çay, bu ödüllerle birlikte, yapmış olduğu işlerle, tüketicilerin zihnindeki ve pazardaki etkisini tescillemiş oldu. Ödülün Brandweek’in ana konsepti "impact"(etki) olduğu bu sene gelmesi de güzel bir anlam taşıyor.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de 89 Milyonluk 16 yatırımın temeli atılacak
Rize'de 89 Milyonluk 16 yatırımın temeli atılacak
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı