Çaykur’a "Yılın Milli Markası" ödülü

Çaykur'a "Yılın Milli Markası" ödülü

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri’nde Çaykur'a ‘’Yılın Milli Markası’’ ödülü verildi.

07 Aralık 2016 - 19:12 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 23:29

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri’nin ikincisi düzenlendi. 15 Temmuz Şehitleri anısına verilen ödüller düzenlenen tören ile sahipleriyle buluştu.

Çeşitli dallarda ödüllerin verildiği gecede, Türkiye’de çayın öncüsü olan Çaykur ‘’Yılın Milli Markası’’ ödülüne layık görüldü.

‘’Yılın Milli Markası’’ ödülünü, AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın elinden alan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ‘’Anadolu’dan, Karadeniz’in doğusundan Türkiye’ye ve bütün dünyaya hizmet vermeye çalışan Çaykur olarak Anadolu Yayıncılar Derneği’ne teşekkür ediyorum. Bu ödülü 13 bin çalışanımız, 125 bin üretici aile ve 80 milyon çay tüketicisi adına alıyorum. Tekrar teşekkür ediyor, herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum’’ dedi.

Törene; Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Cevdet Yılmaz, Ahmet Sorgun, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ile siyaset, medya ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim katıldı.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eli kırılan Rizespor kalecisi ameliyat oldu
Eli kırılan Rizespor kalecisi ameliyat oldu
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar