Çaykur "Yılın Ajans Çaycıları"nı ödüllendirdi

Çaykur "Yılın Ajans Çaycıları"nı ödüllendirdi

Çay denince ilk akla gelen marka ÇAYKUR, Mediacat dergisinde yaklaşık iki senedir yürüttüğü “Ajans Çaycıları” köşesini sahneye taşıdı.

16 Kasım 2016 - 12:09 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 21:34

Felis Ödül gecesine ajans çaycılarını davet eden ÇAYKUR, verdiği anlamlı teşekkür ödülü ile geceye renk kattı. Heyecanın yükseldiği ödül töreninin bu sürpriz açılışı, katılan ajans ve davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

ÇAYKUR & Mediacat işbirliğinde yaklaşık iki senedir yürütülen Ajans Çaycıları projesinde 18 kreatif, medya ve dijital ajansın çaycıları ile yapılan sıcak ve esprili röportajlardan derlenen video gösterimi ile başlayan ödül töreni, ajansların değişmez emektarları, abileri, ablaları olan, ajans çalışanlarının kendi ifadeleri ile ajansın “güven ve samimiyet” sembolü olan çaycıların sahneye davet edilerek ÇAYKUR’un hazırladığı özel teşekkür ödüllerini almaları ile taçlandı.

Türkiye’nin önde gelen ajanslarında çalışan, uzun yıllardır sektör profesyonellerini ağırlayan, baş tacı eden, gün içinde kendi ekiplerini yorulmadan “çaylayan” çaycıları bu anlamlı ödülle hatırlayan ve hatırlatan ÇAYKUR, çayın gündelik hayatımızdaki yerini özgün bir anlatımla bir kez daha ortaya koydu.

ÇAYKUR, Brandweek kapsamında düzenlenen Felis ödül töreninde çayın değerini bilen bu gizli kahramanları, Kapital medya tarafından belirlenen kriterlerde değerlendirilerek ‘’Yılın Ajans Çaycıları’’nı ödüllendirdi.

ÇAYKUR; sevgiyle üretilen ve tüketilen, hayatımızın her anının içinde olan, bir içecekten çok daha fazla anlamlar içeren çaya değer verenleri farklı ve özgün projelerle ortaya koymaya devam ediyor.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti