ÇAYKUR, Müsiad EXPO Fuarında

ÇAYKUR, Müsiad EXPO Fuarında

İstanbul Yeşilköy’de, CNR Fuarında dün başlayan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) EXPO’daki, ÇAYKUR ürünlerini tanıtım ve tadım ikram fuarına katılan binlerce ziyaretçi, ÇAYKUR standına yoğun ilgi gösteriyor.

12 Kasım 2016 - 12:48 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 21:56

İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde iki yılda bir düzenlenen, Uluslararası MÜSİAD EXPO’ya 123 ülkeden 7250 iş insanı ile birlikte 200 binin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen, 9 Kasım 2016 tarihinde başlayan ve 12 Kasım 2016 tarihlerinde kapanacak olan, 16. MÜSİAD EXPO’da kurulu bulunan, ÇAYKUR standında, Çaykur Pazarlama Dair Başkanlığı görevlileri, ziyaretçileri ÇAYKUR’un son bir kaç yıldır portföyüne katmış olduğu, beyaz çay, yeşil çay ve çok çeşitli bitkili ve meyve karışımlı çaylarla, didi soğuk çay ürün çeşitleriyle ilgili bilgilendirerek ikramda bulunuyor.

Ziyaretçiler, ÇAYKUR’un ürün gamının her geçen yıl çeşitlenerek çoğalmasından ve bilhassa daha sağlıklı bir yaşam için biz tüketicilerin damak tadı ve sıhhati noktasında tıbben önemli faydalarının kanıtlanmış olduğu, onlarca yeni Çaykur çay çeşidi ürünlerini büyük bir beğeniyle tüketmekteyiz. Çaykur’un bu denli ürünleri çeşitliliğini yerli ve yabancı tüketicilerinin damak zevkine ve sağlığına katkılar doğrultusunda tüketimine sunan, Çaykur YK Başkanı ve Çaykur Genel Müdürü Sayın İmdat Sütlüoğlu’na ve tüm Çaykur ailesine tebrik ve teşekkürlerini sunmaktadırlar. Çaykur standı, gerek görselliği, gerekse ürün çeşitliği ile daha ilk günden binerce ziyaretçinin en çok ziyaret ettiği stant olarak dikkat çekiyor.

MÜSİAD EXPO, katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getiren, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunuyor. Büyük ticaret kapasitesi ve gönül organizasyonuyla, Asya’dan Avrupa’ya Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere kadar yabancı işadamı, yerli ve yabancı katılımcı firmalarla 1993 yılından beri her iki senede bir İstanbul’ da yapılıyor.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu