Çaykur, Mekke ve Medine’yi pazar ağına kattı

Çaykur, Mekke ve Medine'yi pazar ağına kattı

ÇAYKUR; Suudi Arabistan’ın önde gelen Süpermarket zincirlerinden Bin Dawood Superstores, ve Danube Marketler zinciri ile yaptığı anlaşmalarla Mekke ve Medine’yi de pazar ağına katmış oldu.

25 Kasım 2016 - 14:41 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 20:31

Foodx Saudi fuarı için Suudi Arabistan’da olan ve yapılan yeni bayilik çalışmalarını yakından takip eden Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu: “ÇAYKUR olarak Abdurrezzak Bin Davud ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Suudi Arabistan pazarında hem ürün çeşitliliğimizi hem de pazar payımızı arttırmayı hedefliyoruz. Anlaşmaya vardığımız Suudi Arabistan’ın önde gelen süpermarket zincirleri sayesinde Mekke, Medine'deki en prestijli yerleşim yerleri olan Haram ve Abraj’da bulunan marketlerde ürünlerimiz satılmaya başlandı. Bu önemli bölge her yıl hem Türkiye’den hem de dünyanın farklı yerlerinden gelen çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Bu sayede dünyanın birçok yerindeki Müslüman kardeşlerimize de ürünlerimizi ulaştırma ve tanıtma şansı bulmuş olacağız.” dedi.

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu ayrıca Bin Dawood Superstores mağazalar zinciri sahibi Abdurrezzak Bin Davud ile yapılan görüşmeler sırasında; Çayla Çayevinin yurt dışı işletmeciliği konusunda da karşılıklı fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu
Kendirli Belediyespor namağlup liderliğe oturdu