Çayeli’nden Muhtarlar Günü törenle kutlandı

Çayeli'nden Muhtarlar Günü törenle kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Çayeli’ndeki Atatürk anıtı önünde çelenk sunma törenine yapıldı

19 Ekim 2016 - 17:01

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Çayeli’ndeki Atatürk anıtı önünde çelenk sunma törenine yapıldı.

Yapılan çelenk sunma törenine köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra Çayeli Belediye başkanı Dr. Atilla Esmen, Çayeli Kaymakamı Turgay Ünsal, İlçe Cumhuriyet Savcısı Yusuf Demir, İlçe Garnizon Komutanı Görkem Işıklar ve İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı ile çok sayıda birim amirleri ve personelleri yer aldı.

Çelenk sunma töreninin ardından konuşma yapan İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Ali Şark, hizmetler noktasında kendilerine her daim destek verildiğini belirterek İlçe kaymakamı Turgay Ünsal’a ve Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen’e teşekkür etti.

[reklam]

Bir konuşma yapan Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ise, bugünün anlamlı bir gün olduğunu ifade ederek; "1829 yılından sonra ilk defa böyle bir gün kutlanıyor. Bunun benim için farklı bir anlamı daha var. 15 Temmuz'dan sonra olan bir olay. 15 Temmuz'da birçok şehidimiz ve gazimiz var. Herkesin hatırlayacağı gibi 15 Temmuz'da bir de muhtar şehidimiz var. Muhtarlar, seçilmişlerin içerisinde halka en yakın olan kişidir. Bizler bunun bilince olduğumuz için muhtarlarımıza elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Bizler de insanlara yakınız fakat muhtarlarımız bizlerden bir adım daha yakın. O yüzden istek ve taleplerin tam yerine ulaşabilmesi için hizmetlerimizi muhtarlarımız ile birlikte istişare yaparak vatandaşlara götürüyoruz. Bu süreç şimdiye kadar bu şekilde devam etti, bundan sonra da devam ettireceğiz.” dedi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cezayir de artık Çaykur çayı içecek
Cezayir de artık Çaykur çayı içecek
Yusuf Güney Ayder'de klip çekecek
Yusuf Güney Ayder'de klip çekecek