Çayeli İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti

Çayeli İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti

İstanbul’daki hain terör saldırısının ardından Çayeli İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti gerçekleştirildi.

13 Aralık 2016 - 20:38 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 22:45

Taziye ziyareti esnasında Çayeli ilçe Kaymakamı Turgay Ünsal, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı, Büyükköy Belediye Başkanı Hamza Saruhan, AK Parti, MHP ve CHP ilçe Başkanları, ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri emniyet müdürü M. Naci Atasever ile polislere başsağlığı dileklerini ilettiler.

Ziyarette Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen; “Ülkemizin huzuru ve güvenliği için görevi başında hain terör örgütünün kurmuş olduğu çirkin tuzak ile şehit edilen polis ve sivil vatandaşlarımızı rahmetle anıyor ailelerine sabırlar diliyoruz. Yaralı olup hastanede tedavi görmekte olanlara ise de acil şifalar diliyoruz. Ülkemize karşı yapılan her ne tür saldırı olursa olsun bizi ve ülkemizi diz çökertemeyeceklerdir. Bayrağımız için Türkiye’miz için 15 Temmuz’da nasıl birlik olundu ise bu tür girişimlere karşıda bir olduk olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaret sonrasında Çayeli ilçe müftüsü Abdullah Yılmaz şehit olan polisler için dua yaptıktan sonra Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, emniyet müdürü M. Naci Atasever’e çiçek vererek taziyelerini iletti.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RTEÜ’de 4. Rize Tematik Anestezi Sempozyumu
RTEÜ’de 4. Rize Tematik Anestezi Sempozyumu
AK Parti İkizdere’de Ahmet Aksu ile yola devam
AK Parti İkizdere’de Ahmet Aksu ile yola devam