Jartiyer Takım TR
  • Metin 2 TR
Bölgesel Kros Ligi Yarışmaları Rize’de yapıldı

Bölgesel Kros Ligi Yarışmaları Rize'de yapıldı

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi ikinci kademe müsabakaları Doğu Karadeniz Grubu yarışmaları 8 İlden 260 sporcunun katılım ile Rize’de yapıldı.

05 Aralık 2016 - 15:47 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 23:42
League of Angels II TR

Atletizm Federasyonu tarafından geçmiş yıllarda uygulamaya başlanan ve Altyapıya büyük hareketlilik getiren Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi’nde ikinci kademe sekiz ayrı bölgede yapılan müsabakalarla tamamlandı.

Yapılan yarışmaların ardından kategorilerinde ilk üçe giren ekipler ve ferdi olarak ilk dörtte finiş gören atletler Gaziantep’teki final kademesine gitmeye hak kazandılar.

Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi’nde ikinci kademe müsabakaları Denizli, Bursa, Karaman, Kayseri, Amasya, Rize, Erzincan ve Şanlıurfa’da gerçekleşti. Yoğun bir katılıma sahne olan bölgesel ligin ikinci kademesinde toplam 2087 krosçu yarıştı.

Rizede yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren sporcu ve takımlara madalya ve kupaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri ve Atletizm İl Temsilcisi Yasin Çakmakçı tarafından verildi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoruh EDAŞ Rize'de yaşlı çınarları unutmadı
Çoruh EDAŞ Rize'de yaşlı çınarları unutmadı
Rize'de 2 bin 78 işletme KOSGEB Kredisi alacak
Rize'de 2 bin 78 işletme KOSGEB Kredisi alacak