Başkan Kasap’tan Çevik Kuvvete ziyaret

Başkan Kasap'tan Çevik Kuvvete ziyaret

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen çevik kuvvet polislerine yönelik saldırının ardından Rize İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek Başımız sağolsun dileğinde bulundu.

16 Aralık 2016 - 11:50 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 22:32

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne gelerek, Şube Müdürü 4. sınıf Emniyet Müdürü Selçuk Yazgan ve Komser yardımcısı Eyüp Cırıt ile Müdürlüğün dinlenme salonunda çevik kuvvet personeli ile bir süre görüştü.

Başkan Kasap, her zaman polislerin yanında olduklarını vurguladı. Başkan Kasap burada yaptığı açıklamada: “Hep birlikte el birliği ile ülkemizin inşallah bağımsızlığını kurtarma noktasında mücadele edeceğiz. Yurt içinden ve Yurt dışından bir takım terör örgütlerinin bu işin için de olduğunu biliyoruz. Ama esas kaynağın Uluslararası boyutta olduğunu hepimiz idrak ediyoruz. Çünkü kendi rolünü oynamak isteyen bir Türkiyeyi Dünyayı ele geçirmeye çalışan bazı güçler istemiyor. Mücadelemiz sürecek, başımız sağolsun. Güçlü ve Vatansever bir teşkilata sahibiz. Bu vatana canları pahasına sahip çıkan kahraman polislerimizin yanındayız” dedi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur'dan zam açıklaması
Çaykur'dan zam açıklaması
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu