Ats İzmir Transfer Fiyatları

Ats İzmir Transfer Fiyatları

11 Mart 2016 - 19:52 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 00:24

Genel özellikleri bakımından hızı, konforu, güveni sunan İzmir Transfer rezarvasyon açısından bir zaman sınırlaması koymamaktadır. Her şekilde aranabilecek olan müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Transfer

Türkiye denilince akla ilk gelen trafik sorunudur. Bunu herhangi bir kişiye yada yabancı bir turiste dahi sorsanız aynı cevabı alırsınız. Bir yere ulaşabilmek, bir yere yetişebilmek, bir yere varabilmek için saatlerce beklediğimiz olur. Mega kentlerimizde bulunan insanlar açısından, bizler bununla yaşamaya alıştık. İzmir için ise yeşeren bir umut var.

Ats (İzmir) Transfer hakkında

VIP Taşımacılık alanında, İzmir ve Ege bölgesinde faaliyet gösteren bir firmadır. Sunulan hizmetle beraber; güveni, hızı ve konforu vaad etmektedir. Firma ATS Transferulaşım ve Acenta hizmetleri şirketine aittir. Diğer yandan firmanın lanse edilen ikinci ismi için İzmir Transfer diyebiliriz. Metropoller içerisinde var olması gereken oluşumlardan bir tanesidir ve halka kaliteli hizmet sunmak amaçlanmaktadır. 2010 yılından beridir bu hizmeti sunmaktadırlar. Bilgili ve tecrübeli kadrosu ile İzmir Transfer bir çok ritüeli ezip geçercesine çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışma koşulları, kurallara nizam ve uyum ile halka güven aşılanmaktadır. Sunulmakta olan hizmetler;

Özel Transfer
Araç kiralama hizmeti
Personel transferi
Seminer yolculukları
Kongre merkezlerine transfer
Fuar merkezleri yolculukları

şeklinde sıralanabilmektedir. Son model arabalar ve a kalite bir hizmet anlayışı içerisinde yer alan oluşumlardandır. Ulaştırma Bakanlığından D2 yetkisi bulunan arabalar sigortalıdır.

Ats (İzmir) Transfer bilgileri

Elbette bu firmanın hizmetlerinden faydalanılabilmek için bazı kriterler söz konusu olabilmekte. Şirketlerin konu içerisinde halkı memnun edebilmesi ön görülmektedir. İzmir Transfer bu konuda halkın hizmetinde olmakta ve bu uğurda çalışmaktadır.

Rezarvasyonu, Online olarak gerçekleştirmek.
Bu işlem tamamlandıktan sonra, gelen mailde bulunan bilgileri kontrol edebilmek.
7/24 çalışan müşteri hizmetlerinden de rezarvasyon yapabilmek.
Arabaların bagaj limitlerine göre hazırlık yapmak.
Bir problem esnasında müşteri hizmetlerini aramak.

Ats (İzmir) Transfer Fiyatları

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşamak başlı başına bir sorunsaldır. Bu sorunsalların en büyük olanı ise ulaşımdan kaynaklanmaktadır. Özellikle üç büyük kent üzerinde etkili olan bu mesele insanları da içinden çıkılmaz bir hale sürüklemektedir. Otobüsler, minibüsler ve hatta taksilerin belirli ücretlerine rağmen istenilen noktaya zamanında ulaşamamak gibi sıkıntıları bulunmakta. Bu durum tabii ki de ulaşım araçları ile değil, ulaşım zorlukları ile alakalı. İzmir Transfer halkı rahatlatan çözümlerinin yanında uygun fiyat seçenekleri ile de tercih edilesi bir faktör oluşturmakta.

İzmir Fiyatları – 60 TL / 120 TL
Çeşme Fiyatları– 120 TL / 240 TL
Alaçatı Fiyatları – 120 TL / 240 TL
Kuşadası Fiyatları – 120 TL / 240 TL
Bodrum Fiyatları – 340 TL / 580 TL
Marmaris Fiyatları – 420 TL / 620 TL
Fethiye Fiyatları – 580 TL / 760 TL
Balıkesir Fiyatları – 360 TL / 580 TL
Manisa Fiyatları – 120 TL / 240 TL
Aydın Fiyatları – 140 TL / 260 TL
Nazilli Fiyatları – 220 TL / 360 TL
Denizli Fiyatları – 340 TL / 580 TL

Başlık altında incelenmesi gereken birçok nokta ve cevap bekleyen birçok soru bulunmakta. Bu sorular şirket içeriğinde yer alan bilgiler dahilinde olup, müşteriye verilen hizmet hakkında da veri toplamaya yardımcı olacaktır. İzmir Transfer insanlara fazlasıyla aydınlatıcı bilgiler sunarak, akılda bir soru işareti kalmamasını amaçlayan bir yapıda hareket ediyor. Sektör içerisinde hizmet vermekte olan belki de onlarca firma var. Fakat başarı bir tesadüf değildir. Bunun bir tesadüf olmadığını anlayabilmek için ise işin detaylarını incelemek gerekmektedir. Konu şudur ki; Firma rekabetleri müşteriye odaklı çalışma mantığı içerisinde ilerlemekte. Deneyimi ve tecrübesi ile sektör genelinde ileride olan bir yapıdan bahsetmekteyiz. Bu yapının bize verdiği bilgiler ise şu şekilde oluşuyor;

Zaman sınırlaması

Sıkıntılarımızdan birisidir Zaman. Zamansızlıktan yakınır dururuz. Çoğu işimizi planlarken aklımıza ilk gelen bu sorunsal olmaktadır. İş için, hastahane için, bir toplantı için, çocuğunuzun doğumunu kaçırmamak için zaman en önemli faktördür. İzmir halkı bu konuda diğer kentlere göre çok daha şanslı. Genel özellikleri bakımından hızı, konforu, güveni sunan İzmir Transfer rezarvasyon açısından bir zaman sınırlaması koymamaktadır. Her şekilde aranabilecek olan müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elinizin altında, her imkandan faydanabileceğiniz şekilde verilmekte olan VIP Taşımacılık hizmeti Ege'ye rahat bir yolculuk fırsatı sunmaktadır.

Bagaj Sınırlaması

Bizler yani Türk milleti olarak eşyalarımızı gittiğimiz her yere taşımakta çok ısrarcı ve kanaatkarızdır. Zira böyle bir durumun istisnası çok az olmuştur. Kadınların konu itibariyle daha aktif olduğunu söylersek yalan olmaz. Gel gelelim bazı koşullarda Bagaj sınırlaması ile karşılaşabiliriz. Bu genellikle uçak seferlerimizde karşımıza çıkabilir. Lakin İzmir Transfer konu hakkında bazı bilgiler sunuyor. Şirket içerisinde bulunan araçların iç ve bagaj kapasitesi belirlidir. Standart ölçülerde ifade edilmektedir. Müşterilerin bu kritere uyması ve buna göre hazırlık yapması en sağlıklısı olacaktır.

Bilinmeyen adres

Gitmek istediğimiz yerler, bazen bilindik olmayabiliyor. Özellikle Ege bölgesi üzerinde binlerce adres içeriği bulabilmeniz mümkündür. Bunların hepsini saklayabilmek ya da bir yerde toplayabilmek o kadar kolay bir iş değil. İzmir Transfer veri tabanı üzerinde bulunmayan adreslere de ulaşmak çabası içerisinde. Siz gitmek istediğiniz adresi iletişim formu ile gönderiyorsunuz, firma ise size fiyat listesini gönderiyor. En kolay ve en hızlı şekilde gitmek istediğiniz noktaya ulaşıyorsunuz.

Uçak seferleri iptal ve gecikme

Havalimanları ve uçak seferleri çoğumuzun sıkça kullandığı mecralardır. Hangi an neyin çıkacağını bilemediğimiz bir sürpriz yumurta etkisi yaratabilmektedir. Gecikmeler ve iptaller bazen kimsenin elinde olmadığı nedenlerle ortaya çıkabilir. Bu tür durumlar içerisinde yapılması gereken ise müşteri hizmetlerini arayarak bilgilendirmektir. Geciken seferler için farklı bir araç, iptal olan seferler için ise farklı bir transfer şekli sunulabilir.

Değişiklik yapılan rezarvasyon

İzmir Transfer içerisinde değişiklik şartları da bir o kadar rahatça halledilebiliyor. Gün içerisinde bile birçok kez başımıza gelen bu durumu, düşünüp müşterisine göre hazırlayan bir firmadan söz ediyoruz. Firma sunduğu bilgilerde, değişiklik işlemi için müşteri hizmetlerinin aranması talebinde bulunuyor.

İptal edilen Rezarvasyon

Rezarvasyon iptali başımıza sıkça gelebilecek bir hadise. Bazı zamanlar bunu gerçekleştirebilmek zor olsa dahi, anlayışlı olan bir güruh her zaman olacaktır. Yarınımızı bile tam olarak tasarlayamazken, insanlık hali bu sıkıntılar şirket bünyesi içerisinde kolaylıkla halledilebilmekte. Rezarvasyonunuzu iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterli olacak.

İzmir (Ats) Transfer Fikrimiz

İzmir Transfer, kendi alanında epey mesafe katetmiş bir oluşumdur. Bu oluşumun faydaları, diğer büyük metropollere örnek olunması ile alakalıdır. Bilinmesi gerekir ki halka dair sunulan her hizmet yine halkın menfaatine ve yararına olmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz türlü sıkıntıları düşündükçe bir çıkar yol arayıp duruyor, fakat çeşitli yöntemler bunlara çare olmuyor maalesef ki. Daha rasyonel ve gerçekçi atılımlar ile aşılabilecek olan bu sorunlara İzmirden bir alternatif sunuluyor. Değerlendirilmesi ve hayata geçirilmesi gereken bir proje olarak, İstanbul ve Ankara'da hayata geçirilmesini diliyoruz. Zira bizler de böylesine bir hizmetten yararlanabilmeyi umar ve ümit ederiz.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de afet sonrası yaralar sarılıyor
Rize'de afet sonrası yaralar sarılıyor
Yusufeli Karakucak Güreş Festivali sona erdi
Yusufeli Karakucak Güreş Festivali sona erdi