AktimKonteyner’in Yenilikçi Projeleri

AktimKonteyner'in Yenilikçi Projeleri

09 Mart 2016 - 17:52 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 00:25

Günümüzde konteyner birçok sektörde kullanılabilmektedir. Aktim Konteyner firması en çok inşaat ve şantiye sektöründe bir de yük konteynerları ile taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Konteyner piyasasında devrim niteliğinde ürünler üreten Aktim Konteyner, sizlere birbirinden güzel ve kullanışlı konteynerlar ile hizmet vermektedir. Yük konteynerları, şantiye, yemekhane, yatakhane, prefabrik ve WC konteynerlar gibi bu alanda birçok yeniliklere ve öncülüğe sahip bir firmadır. Piyasa birçok konteyner firması bulabilir ve bu hizmetleri alabilirsiniz. Fakat Aktim Konteyner, sizlere en kaliteli, en sağlam ve en uygun fiyatlı konteyner hizmeti sunmaktadır. Bunların yanı sıra bu firmanın birçok yeni ve farklı projeleri bulunmaktadır. Bu projeler ile konteyner sektöründe çığır açmaktadır. Sizler de bu projelerden yararlanmak istiyorsanız Aktim Konteyner'ın internet sitesinden projeleri inceleyebilir ve iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Ama eğer bu projeleri kendinize ve işinize göre şekillendirmek isterseniz Aktim konteyner size bu hizmeti de sunmaktadır. Aktim Konteyner'da istediğiniz konteynerı hayal ederek üretebilirsiniz. Bu hizmette rengine, biçimine, boyutuna ebadına ve her şeyine kendiniz karar verebilirsiniz. Aktim'in uzman personelleri sizin dilediğiniz konteynerları en sağlam şekilde üreteceklerdir. ISO yük konteynerlarıgibi birçok taşımacılık sektöründe kullanılan kaliteli konteynerlara da Aktim'den ulaşabilirsiniz.

Aktim'in Yenilikçi Projeleri

Günümüzde konteynerbirçok sektörde kullanılabilmektedir. Aktim Konteyner firması en çok inşaat ve şantiye sektöründe bir de yük konteynerları ile taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. İnşaat ve şantiye sektöründe WC konteynerlar, duş, yatakhane , yemekhane ve ofis konteynerlar gibi konteynerlar ile hizmet vermektedir. Bunlar oldukça kaliteli ve sağlam konteynerlardır. İşçilerin ve mühendislerin güvenliği, sağlığı ve konforu için bu konteynerlar oldukça gereklidir. Aktim titizlikle bunları üretmektedir. Taşımacılık sektöründe ise ISO yük konteynerları ile uzun yıllardır hem ülkemizde hem de dünyada hizmet vermektedir. Bu konteynerlar oldukça sağlam ve kaliteli bir şekilde hizmete sunulur. Aktim konteyner'da birçok boyutta ve modelde yük konteynerı bulunur. Bunlardan birini seçerek üretimini isteyebilir ya da 2. el satın alabilirsiniz. Bunlardan farklı bir konteyner istiyorsanız Aktim konteyner'a ihtiyacınız olan modeli ve boyutu sipariş verebilirsiniz.

  • Bu çok bilinen konteynerların yanı sıra Aktim Konteyner'da alanında yeni ve öncü bir çok konteyner da bulunmaktadır. Bunların başında cafe ve büfe konteynerlar bulunmaktadır. Hem satın alınabilecek hem de kiralanabilecek bu konteynerları dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Festival alanları, okullar, tatil yerleri, kamp yerleri ve konser yerleri gibi yerlerde bu konteynerlar ile satış yapabilir ve cafelerinizi açabilirsiniz. Ayrıca mini ve geçici mağazalar için de bu konteynerları tercih edebilirsiniz. Aktim konteyner'da bu cafe ve büfe konteynerları dilediğiniz renk, model ve boyutlarda yaptırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitede hazır büfe ve cafe konteynerlar bulunur. Bunlar oldukça kullanışlı ve geniş konteynerlardır.
  • Aktim Konteyner çevre dostu bir konteynerdır. Bunun için de konteynerları çevre dostu üretir. Ayrıca çevrenin en büyük düşmanı olan tehlikeli atıklar için de konteyner üretmektedir. Bu tehlikeli atık konteynerları sayesinde çevreyi ve suları kirli ve tehlikeli atıklardan korumaya yardım eder.
  • Bir diğer yenilikçi Aktim Konteyner projesi ise özel tasarım konteynerlardır. Bu özel tasarım konteynerlarda oldukça şık ve güzel evler bulunmaktadır. Yeni bir ev inşa etmek ile uğraşmaktansa Aktim Konteyner'ın kaliteli ve güvenilir konteynerlarını tercih edebilirsiniz. Bunların modellerini ve şekillerini siz seçebilir, dilediğiniz ebatlarda ve boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Bu konteynerlar oldukça şık ve donanımlı olacaktır. İçinde bir evde olan her türlü tesisat bulunmaktadır. Mutfak, banyo ve duş gibi tesisatları bu konteynerlarda bulabilirsiniz. Aktim Konteyner'ın internet sitesinde detaylı resimlere ve projelere ulaşabilirsiniz.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Rize'de elektrik akımana kapılan genç hayatını kaybetti
Çaykur Brezilya pazarına girdi
Çaykur Brezilya pazarına girdi