AK Parti Rize’den Bakan Soylu’ya ziyaret

AK Parti Rize'den Bakan Soylu'ya ziyaret

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ve beraberindeki heyet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu`yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

20 Ekim 2016 - 17:47 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:48

İl Başkanı Avcı beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından İçişleri Bakanlığı görevine atanan Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

İl Başkanı Avcı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Sayın Süleyman Soylu’nun İçişleri Bakanlığına atanması nedeniyle AK Parti Rize teşkilatları olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ülkemizin içinde bulunduğu bu kritik dönemde İçişleri Bakanlığı görevine getirilen Bakanımız Süleyman Soylu'nun yeni görevinde de üstün başarı göstereceğine gönülden inanıyorum ve kendisini kutluyorum. Bugüne kadar her zaman Rizeli hemşehrilerinin yanında oldu ve Rize ile ilgili sorunlarla yakından ilgilendi. Bu anlamda kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

Bakan Soylu ise AK Parti Rize heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Rize’deki çalışmaları yakından takip ettiklerini ve her zaman Rize’nin ve Rizeli hemşehrilerinin destekçi olacaklarını ifade etti.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak