Agario Rakiplerine Hükmet!

Agario Rakiplerine Hükmet!

22 Nisan 2016 - 11:14 - Güncelleme: 20 Temmuz 2017 - 23:52

Bilgisayar başında boş vakitlerinizi keyifle değerlendirebileceğiniz, kaliteli ve güvenli bir oyun olmasının yanı sıra agar oyunu zamanlarınızı keyifli dakikalara dönüştürecektir.

Online oyun severlerinin tam bir tutkusu olan ve bu nedenle milyonlarca kişiler tarafından keyifle oynanan agar oyunnu sizlerde keyifle oynayarak, hem boş zamanlarınızı değerlendirir.

Agario Play ' de Gelişmiş chat penceresi sayesinde yeni Türk ve yabancı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. 2015 yılında modern internet dünyasına sürülen ve milyonlarca oyuncu tarafından oldukça yogun bir tutku ile oynanan agario oyunu, her ne kadar yem toplayarak veya rakiplerinizi yiyerek büyümenize müsade veriliyor olsada , kullanıcıların coklugundan oyun cok zor bil hal alıyor. Oyun için hazırlanmış farklı serverlar vardır. Kimi serverda hızlı haraket edebilir olsanızda kimisinde yavaş haraket edebilir, kimisinde ise takım olarak oynuyabilirsiniz. Farklı bi kac serverda ise geneli zor rakip olan oyuncular bulabilirsiniz.

Agario oyununda sadece türk oyuncular değil dünyada bu oyunu seven milyonlarca oyuncularla karşılaşabilr, arkadaşlık kurabilirsiniz. Böylelikle takım bile olabilirsiniz. Çok oyunculu web browser tabanlı oyunu mobil olarakda seyehat halinde bile oyunda aktif olabilir ve kendinizi popüler oyunda kanıtlayabilirsiniz.
http://agarioplay.com/

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güneysu'nun Dini ve Sosyal Hayatı masaya yatırılıyor
Güneysu'nun Dini ve Sosyal Hayatı masaya yatırılıyor
Rize, Güneydoğulu turizmcilere ev sahipliği yapıyor
Rize, Güneydoğulu turizmcilere ev sahipliği yapıyor