15 Temmuz Kahramanları onuruna yemek

15 Temmuz Kahramanları onuruna yemek

Rize Valiliği’nin organize ettiği Cumhurbaşkanlığı talimatları ve himayeleriyle “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Etkinlikleri içerisinde şehit yakınları ile gazi ve aileleri onuruna yemek verildi.

14 Temmuz 2017 - 22:54

Vatan savunmasında şehit ve gazi olan vatandaşların ailelerinin bir araya geldiği programa; Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma Komutanı Albay Semih Coşkun,  Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  İl Müftüsü İsmail Yalçın, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Kemal Aksu katıldı.

15 Temmuz gecesi cesaretleri, dirayetleri, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazan Şehit ve Gaziler için düzenlenen yemek, Rahmi Çörek’in Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlatıldı.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın şehit yakınları ile gazi ve ailelerine yaptıkları konuşmaların ardından hep birlikte yemek programına geçildi.

Beşyüze yakın şehit yakınları ile gazi ve ailelerinin buluştuğu yemek İl Müftüsü İsmail Yalçın’ın Dua ları ile sona erdirildi.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eli kırılan Rizespor kalecisi ameliyat oldu
Eli kırılan Rizespor kalecisi ameliyat oldu
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar