%100 Futbol’da Rizespor taraftarını kızdıran yorum

%100 Futbol'da Rizespor taraftarını kızdıran yorum

NtvSpor’da yayınlanan “%100 Futbol” programında Çaykur Rizespor’a hakemler tarafından kıyak geçildiği iddiasında bulunuldu.

25 Ekim 2016 - 09:41 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:30

NtvSpor programında Güntekin Onay’ın sunuculuğunu yaptığı ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen’in yorumcu olarak katıldığı “%100 Futbol” programında, Çaykur Rizesporlu taraftarların tepkisine yol açan skandal bir yoruma imza atıldı.

Programda Rıdvan Dilmen, 4 büyük takımın hakem ve hakem hocalarını yedikleri şeklindeki yorumuna sunucu Güntekin Onay, “Bazı Anadolu takımları var, bi kıyaklı gidiyorlar” şeklinde cümle sarf edip ismini reklam arasında söyleyeceğini belirtirken Rıdvan Dilmen, “Rize mi? Reklam arasında niye söylüyorsun ya” diye cevap veriyor.

Hedef göstermemek adına Rizespor adını söylemek istemediğini ima eden Güntekin Onay ardından da içini dökerek, “Seyrettim Gençlerbirliği maçını, 23 tane faul yaptı Rize takımı, 1 tane sarı kart mı olur? Sert oynuyor, agresif oynuyor…” yorumunda bulundu.

Öte yandan bu sözlerin ardından bugüne kadar hakemlerden en çok canı yanan Çaykur Rizespor’da taraftarlar sosyal paylaşım siteleri üzerinden Onay ve Dilmen’in yorumlarına sert şekilde tepki gösterdiler.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize Jandarması kaçakçıların takibinde
Rize Jandarması kaçakçıların takibinde
Kaçar, DHA Trabzon Bölge Müdürü oldu
Kaçar, DHA Trabzon Bölge Müdürü oldu